Odevzdej.cz

Seminární a školní práce

Způsob úhrady poplatku za zobrazení podobností

21. 3. 2018 11:05

Pro objednání platby za zobrazení červeně zvýrazněných podobností se přihlaste do systému Odevzdej.cz svými přihlašovacími údaji a zobrazte si spočítané podobnosti ke svému souboru. Zde klikněte na "Celková podobnost", v Ilustrativním náhledu potom na tlačítko "Zaplatit" a dále již postupujte podle instrukcí.

Poplatek můžete uhradit buď platební kartou, nebo bankovním převodem. Při volbě platby kartou Vám budou podobnosti hned po autorizaci platby zobrazeny.

Pokud si zobrazení podobností objednáte, prodlužuje se lhůta pro smazání souboru na 10 dní od data objednání z důvodu časové prodlevy mezi zadáním příkazu k úhradě a připsáním částky na náš účet.

Chcete-li práci smazat dříve, můžete tak učinit pod odkazem https://odevzdej.cz/system/smaz_soubor.

Zobrazení podobností (červených pasáží) při kontrole na e-mail za poplatek

15. 9. 2017 13:10
V systému Odevzdej.cz došlo ke změně poskytovaných služeb. Nadále máte možnost si zobrazit červeně zvýrazněné pasáže textu, které jsou podobné s Vaším kontrolovaným souborem, nyní za drobný poplatek. Po jeho uhrazení Vám budou zobrazeny červené pasáže vyznačující podobnosti k danému vzorovému dokumentu, i s procentuálním vyjádřením podobností Vašeho souboru. Procentuální shoda je poskytována zdarma a bude Vám odeslána na uvedený e-mail.

Nový vzhled systému Odevzdej.cz

31. 10. 2016 16:08
Systém Odevzdej.cz získává novou tvář. Starý design jsme vyměnili za nový a moderní s několika vychytávkami pro usnadnění práce. Hlavní výhodou je responzivní vzhled a pohodlné ovládání systému na tabletu a mobilu. Funkčnost systému zůstala zachována.

Co se tedy změnilo?
  • Systém můžete "ovládat palcem". Při práci se nemusíte omezovat jen na stolní PC. Dobře fungujeme i na mobilu.
  • Přibyl navigační pruh na horním okraji každé stránky - ať se v systému nalézáte kdekoliv, jednoduše díky němu najdete co hledáte.
  • O novinkách v systému vás informujeme skrze aplikaci Novinky (dole na https://odevzdej.cz/auth/).
Na závěr ještě jedna změna. Kromě nové podoby celého systému došlo také ke změně politiky nakládání s nelicencovanými institucemi a nelicencovanými odevzdávárnami. Více informací zjistíte ze srovnání licencovaných a nelicencovaných institucí a v nápovědě.

Odevzdej.cz: změna hesla autentizovaně

29. 7. 2016 17:03
Došlo k úpravě způsobu změny hesla v autentizovaném prostředí systému Odevzdej.cz.

Při změně hesla z autentizované titulní stránky -> Změna hesla -> Změna primárního
hesla dojde z bezpečnostních důvodů k přesměrování na stránku
https://islogin.cz/odevzdej/[unikátní pokračování odkazu].

Odevzdej.cz: zapojené nové instituce

14. 4. 2016 16:09
Do Odevzdej.cz se zapojily nové instituce: Krajský úřad Jihomoravského kraje, Odbor školství, Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Hradci Králové

Možnost konfigurace výsledků vyhledávání podobností

11. 2. 2016 11:16
26. 5. 2015 jsme informovali, že jsme v systémech Theses a Odevzdej rozšířili možnost konfigurace výsledků pomocí nových parametrů. Více informací naleznete v nápovědě: https://theses.cz/auth/napoveda/theses/stahovani_podobnosti#stahovani_par https://odevzdej.cz/auth/napoveda/odevzdej/sber_podobnosti#stahovani_par

Zasílání e-mailu s přihlašovacími údaji při importu osob

7. 1. 2016 08:11
V aplikacích pro import osob byla přidána možnost pro zaslání přihlašovacích údajů importovaným osobám na zadaný e-mail. Tato funkcionalita pomůže při distribuci přihlašovacích údajů do systémů. Změnu lze nalézt v aplikacích: https://theses.cz/auth/th_sprava/importThesesOsoby https://odevzdej.cz/auth/sprava/import_osob Pokud chcete e-maily s přihlašovacími údaji rozeslat, stačí před importem osob zaškrtnout volbu 'přihlašovací údaje zaslat uživatelům e-mailem'.